Mini Expeditie Vechtdal

Wandelen en kamperen

3/4 juni

Begeleider: Joanne Wissink

Kosten: € 130

Deelnemers: 4 – 12

Deze Mini Expeditie gaan we naar het Vechtdal.  We wandelen door het bos, over heidevelden en langs de rivier. We kamperen op een rustig kampeerterreintje in het bos. We maken ’s avonds samen ons eten klaar terwijl we alle tijd hebben voor een goed gesprek. Wie wil kan de dag beginnen met een frisse duik in een bosmeertje. Na een kop goeie koffie uit ons espressopotje breken we de tenten af en duiken we het bos weer in. Na een weekend buitenleven is je hoofd geheid weer helemaal opgefrist.

Ga je met ons mee op avontuur?

Wat krijg je van ons?

  • Wij plannen een leuke route. 
  • Wij regelen een leuke kampeerplek.
  • Wij zorgen voor kookspullen.
  • Wij zorgen voor eten en drinken, we koken samen.

Wat regel je zelf?

  • Je draagt zelf je rugzak tijdens de Mini Expeditie, daarin zit in ieder geval een tent,  een slaapzak en een slaapmatje. Je krijgt van ons een paklijst.
  • De reis naar het begin- en eindpunt.
  • Een reisverzekering
Kom je er niet uit met het kampeermateriaal, neem dan even contact met ons op. Dan kunnen we misschien iets voor je regelen.
 

Locatie:

We starten  bij station Dalfsen. We eindigen bij station Ommen.

Waar en hoe overnachten we?

We slapen op een eenvoudig kampeerterrein in het bos. Er is water en een toilet.

Voor wie?

Geschikt voor beginners. De tochten hebben een dagafstand van ca. 10/15 km.

Logboek Mini Expedities

Mini Expeditie Utrechtse Heuvelrug 2022

 

“Een Mini Expedite bevestigd dat je geen lange vakantie nodig hebt. In twee dagen kan je zoveel genieten.”

Lees het hele verslag hier

Mini Utrechtse Heuvelrug 2022

 

“dank voor het super gave weekend op de Utrechtse Heuvelrug. Jullie waren zo goed voorbereid, waardoor wij alleen maar hoefden te genieten van alles wat er op ons pad kwam. Heerlijk!”

Workshop Mini Expeditie met kinderen 2022

” We vonden het echt heel erg leuk vandaag. Mijn zoon zei dat hij het gevoel had dat we elkaar al heel lang kenden en dat hij heel graag nog een keer mee wil. Ik vroeg wat hij het leukst vond en hij zei ‘alles!’ Zelf heb ik ook enorm genoten, van de natuur, het gezelschap en alle dingen die ik geleerd heb.”